Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

Двоє вчителів із Чернігівщини увійшли до ТОП-50 найкращих вчителів України

Двоє вчителів із Чернігівщини увійшли до ТОП-50 найкращих вчителів України

Двоє вчителів з Чернігівської області Людмила Безсмертна та Алла Єрмоленко увійшли в ТОП-50 найкращих освітян країни, – повідомляє Освіторія. 

Освітянки претендують на чверть мільйона гривень у рамках премії Global Teacher Prize Ukraine. Національна премія Global Teacher Prize Ukraine існує з 2017 року, яка була створена громадськоюспілкою «Освіторія». Вчителі, які застосовують інноваційні освітні практики, мають значні досягнення в професійній сфері, виховують громадян світу, цінують свою роботу та яких відзначають колеги й спільнота.

Переможця оголосять у Міжнародний день вчителя, 3 жовтня 2020 року, винагородять призом у 250 000 гривень та ще безліччю корисних та приємних подарунків від партнерів.

Людмила Безсмертна вчитель англійської мови у Чернігівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3.

Двоє вчителів із Чернігівщини увійшли до ТОП-50 найкращих вчителів України

Людмила отримала звання «Відмінник освіти України». За її плечима участь у програмі «Українські лідери європейської освіти» та друк статті «Interactive methods» у газеті English. Серед її учнів є з десяток фіналістів міжнародного конкурсу FLEX, котрі навчалися в школах США, дехто з них вже навчається там в університетах. Також Людмила представляла Чернігівську область на семінарі Британської Ради для вчителів англійської мови.

«Найбільш значущими для мене є визнання та подяка від моїх учнів і батьків, їхнє бажання піти моєю стежиною педагога, визнання, що мій предмет їм потрібний, що «пройшовши через мої руки», вони отримують впевненість у собі і не соромляться розмовляти з іноземцями та подорожувати різними країнами».

Алла Єрмоленко вчитель всесвітньої історії, громадянської освіти, історії України та правознавства у Сновській загальноосвітній школі І-ІІІступенів №1

Двоє вчителів із Чернігівщини увійшли до ТОП-50 найкращих вчителів України

Алла працює над питанням «Формування інформаційної компетентності на уроках історії в процесі використання візуальних джерел інформації в поєднанні з ІКТ». Має власні авторські доробки на цю тему. Її учні є переможцями всеукраїнських конкурсів-захистів наукових робіт від МАН. Має нагороди від Верховної Ради України та Міністерства освіти і науки України.

«Школа повинна навчити дитину реагувати на зміни, розуміти, які процеси відбуваються в навколишньому світі. Ключовими навичками для цього повинні стати знання і розуміння технологій, здатність вижити в щільно заселеному і часто токсичному інформаційному полі, уміння концентрувати й утримувати увагу в умовах постійного інформаційного перевантаження».

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
17.08.2020