Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Двоє братів пішли по воду до ставка і потонули: подробиці загибелі хлопчиків на Менщині

Двоє братів пішли по воду до ставка і потонули: подробиці загибелі хлопчиків на Менщині

14 липня у селі Покровське на Менщині родина та близькі попрощалися із хлопчиками, що потонули у ставку 13 липня.

Двоє братів пішли набрати води і не повернулися додому. Старшому хлопчику було 14 років, меншому – десять. Плавати вони не вміли, повідомляє Суспільне Чернігів.

Хлопці із мамою понесли обід батьку, він пас корів на лузі біля копанки між Покровським і Слобідкою. Її селяни зробили для худоби, називають водопоєм.

«Наскільки відомо, вони пішли набирати воду в пляшки, так вийшло, що глибина велика. Вони не розрахували, напевне, глибину і потонули. У тому році там води не було, зараз почали бити джерела. Вийшло, що води дуже багато там», – розповідає класний керівник одного із загиблих хлопчиків Сергій Труба.

Через обміління минулого року селяни ставок поглибили. Зараз до дна – понад два метри. Чому хлопчики потонули – невідомо. Ніхто з селян не бачив, як вони заходили у воду.

Коли батько знайшов речі дітей біля ставка, викликав поліцію. Він намагався сам знайти дітей у воді, але плавати також не вміє.

«Не чекаючи водолазів, співробітники Корюківського районного відділу поліції пірнули у водойму. На жаль, обох дітей вони виявили без ознак життя та підняли з дна ставка на поверхню. Слідів насильницької смерті на тілах не виявлено», – сказала речниця Нацполіції області Наталія Слабеняк.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
15.07.2021

Залишити відповідь