Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Двох думок бути не може: маски в Covid-пандемію – дуже ефективний захист

Це переконливо довело глобальне спільне дослідження вчених двох університетів – Монаш (Австралія) і Единбурзького (Шотландія). Вони вперше проаналізували більше 30 накопичених за період пандемії наукових спостережень і дійшли висновку: носіння медичних масок знижує ймовірність зараження смертельно небезпечним коронавірусом на 53%.

При цьому дослідники оприлюднили й інші дуже значущі результати. А саме: часте миття рук захищає нас від зараження на 25%, а дотримання соціальної дистанції – на 53%. Тобто дистанція за значимістю виявилася рівноцінною маскам.

Таким чином, всі санітарно-гігієнічні заходи, спрямовані на попередження поширення коронавірусної інфекції, які рекомендувалися на початку пандемії, виявилися реально ефективними.

Додамо, що результати глобального дослідження розтиражували практично всі світові ЗМІ, настільки вони переконливі і авторитетні. Особливо на тлі того, як у багатьох країнах періодично скасовували обов’язкове носіння масок, але незабаром доводилося знову повертатися до маскового режиму через зростання нових випадків Covid-19.

Тепер у суперечці з активними противниками носіння масок в період епідемічної кризи з’явився додатковий і дуже вагомий аргумент.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-11-18 10:46:38

Магазин Автозапчастин м.Ніжин