Новини Чернігова

Дві сестри з Чернігівщини обрізали волосся, щоб допомогти ЗСУ

Дві сестри з Чернігівщини обрізали волосся, щоб допомогти ЗСУ

Зрізати коси, продати їх, а виручені кошти віддати на потреби ЗСУ. Така ідея в сестер Діани та Катерини Лискун з’явилася на початку лютого.

Дівчата родом із села Ядути, що в Ніжинському районі. Катерина навчається в п’ятому класі, Діана — у другому. Про можливість продати волосся та в такий спосіб допомогти бійцям — дізналися із соціальних мереж.

Батьки на ініціативу дівчат погодилися не одразу, адже тато завжди хотів, щоби доньки мали довге волосся. Проте дізнавшись, що кошти підуть на потреби наших захисників — рішення змінив.

 «Ідея вперше з’явилася в Діанки, вона була ініціатором. Чесно кажучи, я була в шоці. У неї раніше ніколи не було такого бажання обрізати своє волосся. – А в Каті було бажання обрізати своє волосся, бо їй хотілося коротше. 5 сантиметрів ми підрізали, але я казав, як виповниться 18 — можете різати, робити все, що хочете, а так до 18 років тато хоче бачити з волоссям. Діанка вирішила на ЗСУ допомогу всю віддати — я погодився», – кажуть Інна та Роман Лискуни.

Дві сестри з Чернігівщини обрізали волосся, щоб допомогти ЗСУ

За свої коси дівчата отримали 10 тисяч гривень. Передати суму вирішили волонтерці із Чернігова — Сніжані Андрущенко. Вона допомагає родинам, чиї оселі постраждали від ворожих обстрілів, а також бійцям, що знаходяться в гарячих точках. Про усі благодійні збори волонтерка  розповідає у своїх дописах в соціальних мережах.

Порадившись із військовими, Сніжана вирішила придбати Starlink. Коштує пристрій майже 24 тисячі гривень. Дозібравши необхідну суму, волонтерка придбала його та вже передала на схід.

«Цей Starlink був придбаний саме для військових, які перебувають на нульовій позиції, саме для військового, який пішов добровольцем і окрім того, цей військовий знає цю чудову сім’ю, які перерахували 10 тисяч саме на цей Starlink», – зазначила  Сніжана Андрущенко.

Як розповіли дівчата, їм не було шкода відрізати волосся, адже розуміли, що своїм вчинком допоможуть Збройним силам України.

«Волосся може в будь-який момент відрости, а нашим воїнам потрібна зараз допомога. Вони потребують тепла, якоїсь зброї, одягу. Тому що вони нас захищають, багато ранені», – розповідають  Діана та Катерина Лискуни.

Джерело – Новий Чернігів

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
24.03.2023

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь