Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Два дні сидів у пастці: у Козельці рятувальники визволили котика, який впав в 11-метровий колодязь

Два дні сидів у пастці: у Козельці рятувальники визволили котика, який впав в 11-метровий колодязь

Козелецьким рятувальникам вдалося визволити котика, який впав в 11-метровий колодязь. На щастя, колодязь був повністю сухий, мабуть тому тваринка й вижила.

«Коли ми їхали на місце, вже знали, кого рятуватимемо. Диспетчер пояснила нам, що кіт, за словами заявника, вже два дні перебуває у пастці. Місцевим не вдалося його дістати», — розповідає пожежник-рятувальник Максим Лола.

За його словами, місцеві навіть опускали в колодязь кошик із ковбасою, але все марно. Тому їм довелося і викликати рятувальників.

 

«Колодязь цей досить глибокий — близько 11 метрів. Зате повністю сухий, води у ньому немає. Хвостатий був на дні. Як він туди потрапив – загадка, адже колодязь був накритий кришкою. Власник припускає, що кіт упав туди, тікаючи від собаки, яка його постійно ганяє. Можливо, нещасний стрибнув на кришку, вона трохи поїхала убік, ось він упав. Як би там не було, а довелося нам котика рятувати. У колодязь мене спустили за допомогою спеціальної мотузки, яку прикріпили за пожежний пояс із карабіном. Кільця у колодязі метрового діаметру, тому без проблем проліз», — продовжує розповідати Максим Лола.

Однак, кіт пручався, додає рятувальник.

«Пручався ще й як! З переляку стрибав мені на плечі, за голову. Я посадив його в мішок, який скинули. Колеги витягли спочатку кота, а потім мене. А коли розв'язали мішок, кіт дав деру! Тільки й бачили його».

Козелецькі рятувальники зізнаються, що такі виклики трапляються нечасто. Проте цього року вже був один схожий — у Козельці довелося знімати кота, який заліз на ялинку, а спуститися вже не зміг.

«Гарт» №4 (3069) від 27 січня 2022, Олексій Прищепа

ДжерелоGorod.cn.ua
 

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
28.01.2022

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь