Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Дух захоплює: Укравтодор показав масштаби Великого будівництва траси Н-01 на Полтавщині

На будівництві бетонної дороги Н-31 Дніпро – Царичанка – Кобеляки – Решетилівка у селі Бутенки на Полтавщині завершується влаштування одразу двох масштабних конструкцій — насипу та підпірної стінки під час будівництва шляхопроводу через залізницю.

Про це повідомляє Укравтодор.

Дорога будується з нуля у межах програми президента Володимира Зеленського Велике будівництво. Вона скоротить на дві години час у дорозі з Дніпра до Києва — з семи годин до п’яти. Її будівництво планується завершити вже цього року.

– Будівництво магістралі з нуля – це про масштабні конструкції, котрі захоплюють дух, – коментують в Укравтодорі, демонструючи будівельний процес поблизу села Бутенки.

Наразі будівельники, рухаючись з боку міста Кобеляки, формують геоматрац за допомогою геограток та шарів. Наступним етапом буде влаштування дорожнього одягу.

Будівництво траси Н-31 Дніпро – Царичанка – Кобеляки – Решетилівка –  стратегічний проект Укравтодору, який передбачає спорудження нової чотирисмугової дороги.

Дух захоплює: Укравтодор показав масштаби Великого будівництва траси Н-01 на Полтавщині / 2 фотографии

Траса у Полтавській та Дніпропетровській областях проходить в обхід населених пунктів на зразок європейських автобанів. Будівництво дороги Н-31 буде завершено у 2021 році.

Нагадаємо, раніше заступник голови Офісу президента, координатор програми Велике будівництво Кирило Тимошенко повідомив, що протягом 2021 року у країні буде відновлено та побудовано 6500 км автодоріг.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-07-14 16:13:47