Україна і світ

Дуда: Необхідно зробити війну проти України абсолютно невигідною для Росії

Будівельні матеріали м.Ніжин

Президент Польщі Анджей Дуда заявив, що необхідно зробити війну проти України абсолютно невигідною для Росії. Про це він сказав у неділю, 22 травня, під час спільного із президентом Володимиром Зеленським брифінгу.

– Необхідно знайти спосіб створити ситуацію, коли війна повністю перестане бути вигідною Росії, буде загрозою для неї самої, – наголосив Дуда.

Також він наголосив на тому, що треба вже думати про те, як допомогти у відновленні України після війни.

Анджей Дуда висловив переконання, що для завершення війни Україні потрібна підтримка з боку міжнародної спільноти – не лише гуманітарна, а й військова.

– Україні потрібна зброя. Українці мають великий дух і рішучість, але їм потрібне сучасне обладнання для перемоги над таким ворогом, – наголосив польський президент.

Він також наголосив на важливості скоординованого, потужного санкційного тиску на Росію.

– Потрібно ізолювати її на міжнародному рівні та припинити вести бізнес як завжди. Необхідні санкції, які впливатимуть на імідж Росії, зокрема виключення з міжнародних організацій, спортивних об’єднань тощо, – сказав він.

Глава Польщі наголошує на тому, що війна Росії проти України ще не закінчилася, вона є даністю і люди продовжують гинути.

– Все, що сьогодні відбувається у Луганській та Донецькій областях – нормальна людина не може цього уявити. Сотні людей щодня віддають життя. Це масштаби війни, які Європа та світ давно не бачили, – сказав він.

Володимир Зеленський, у свою чергу, подякував усім полякам за допомогу українцям, які змушені були рятуватися від війни, та зазначив, що після перемоги із задоволенням відвідає ті польські міста, які відзначились у підтримці України та наших громадян у ці складні часи.

Також, за словами президента Зеленського, Польща сьогодні відіграє важливу роль у просуванні України до членства в Європейському Союзі, адже вона, як ніхто, розуміє, що наша країна фактично давно є частиною Європи.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-22 22:18:15

Магазин Автозапчастин м.Ніжин