Новини Чернігова

ДТП біля Брусилова: у Чернігові оголосили вирок водію фури, яка зіткнулася з маршруткою

У Чернігові суд оголосив вирок Сергію Карповцю – водію фури, яка 7 грудня минулого року потрапила у ДТП біля Брусилова – дев’ять років ув’язнення та три роки позбавленням права керувати транспортними засобами.

Нагадаємо, чоловік їхав у напрямку Мени, побачив, що перед ним гальмує машина, сам натиснув на гальма і його почало заносити. Фура виїхала на зустрічну смугу і зіткнулася з маршруткою, яка їхала до Чернігова. Внаслідок аварії загинули 14 людей, ще 4 травмувалися.

Згідно з експертизами, які провели після ДТП, у фури були несправності з гальмівною системою і понаднормово зношена частина шин. Сергій Карповець свою провину визнавав від самого початку розгляду справи та казав, що говорив керівництву про проблеми з автомобілем. Також він просив вибачення у всіх потерпілих – це родичі загиблих і пасажири маршрутки, які вижили. На оголошений вирок він відреагував так:

“Не заперечую. Понесу покарання добросовісно”.

ДТП біля Брусилова: у Чернігові оголосили вирок водію фуги, яка зіткнулася з маршруткою
Водій фури Сергій Карповець. ФОТО: Суспільне Чернігів

Адвокат обвинуваченого сказав, що поки не знає, чи подаватиме апеляцію, йому треба поспілкуватися з його підзахисним і дізнатися його позицію щодо вироку.

Також суд постановив задовольнити частину цивільних позовів потерпілих і стягнути з приватного підприємства “Інтер-пасс-авто”, у якому працював Сергій Карповець, чотири мільйони гривень моральної шкоди потерпілим. Майже двадцять тисяч гривень за процесуальні витрати та дев’яносто тисяч гривень стягнути з обвинуваченого на правову допомогу потерпілим.

Читайте також

У Чернігові завершили розгляд справи про ДТП біля Брусилова: вирок водію фури оголосять 30 листопада

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

Джерело: Суспільне мовлення України
2022-11-30 18:49:04

Магазин Автозапчастин м.Ніжин