Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Дружина посла України в Бразилії захворіла на лихоманку денге, симптоми

Дружина посла України в Бразилії Андрія Мельника Світлана захворіла на лихоманку денге. Про це жінка повідомила на своїй сторінці у Facebook. За її словами, цією смертельно небезпечною інфекцією заразилися також співробітник посольства з дружиною.

Стан жахливий

– У мене – денге! Бразилія – країна, повна небезпек. Якщо не отруйного павука підкине, то комар денге вкусить. Ще вчора пекла великодні паски. А сьогодні опинилася на швидкій з температурою під 40, – пише Світлана.

Вона зізнається, що її стан жахливий, усе тіло ніби навиворіт вивертає, голова розколюється. Діагноз підтвердили, коли поставили крапельницю і взяли аналіз крові.

Зараз дивляться

Смертельно небезпечно

Світлана Мельник зазначила, що лихоманка денге – справді смертельно небезпечна хвороба. Вона повідомила, що минулого тижня від цієї інфекції помер дипломат із німецького посольства.

– Одного з колег із нашої дипмісії вчора теж підкосило денге разом із дружиною. Зараз у Бразилії вирує найбільша епідемія денге в історії. Госпіталі переповнені. Молимося, щоб обійшлося без ускладнень, – пише Світлана.

Лихоманка денге – гостра вірусна інфекційна хвороба, що характеризується лихоманкою, інтоксикацією, болями в м’язах і суглобах, екзантемою і передається через укуси комарів.

Джерело: Світлана Мельник

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-04-01 14:14:29