Україна і світ

Друга Чорнобаївка: дев’ять разів вороги наводили переправу через Сіверський Донець

Будівельні матеріали м.Ніжин

В Україні є дивні  місця: одні – місця сили, де можна підзаправитися енергією, а другі –  гиблі, де, щоб не робив, нічого не вийде. Для рашистів такими стали Чорнобаївка під Миколаєвом та Білогорівка Луганської області.

У Чорнобаївці 20 разів ЗСУ винищували рашистські вертольоти, а вони туди прилітали і прилітали. А от на Луганщині поблизу села Білогорівка таким місцем стала переправа через річку Сіверський Донець.


Вирішили орки переправитися через неї.

– Вони хотіли перейти тут річку та заглибитися на нашу територію, – пояснив Фактам ICTV офіцер ЗСУ з позивним Сова. – Хотіли відрізати цю ділянку, вийти до Слов’янська і Краматорська  і зробити великий мішок. Тому ця ділянка була для них важлива і перспективна.

І тут почалися дива. Притягли рашисти понтони, переправу навели, а наші славні ЗСУ раз – і розгатили її.

Встановили орки понтони іще раз, а наші два – і знову розгатили переправу.

І так відбувалося дев’ять разів. Наша артилерія била влучно.

Згодом невеличка група ворожих суїцидників  таки прорвался.

 – Невеличка група, десь до роти, прорвалася, – розказав Сова. – Та тут почався великий контактно-стрілковий бій, в якому група вся знищена разом з технікою.

У Чорнобаївці на Херсонщині Збройні сили України завдали чергового удару по російським позиціям – це вже 20-й раз з початку повномасштабної війни. Радник голови Офісу президента України Олексій Арестович заявив, що удару завдано близько 12.00. За його словами, вибухи і досі тривають. Інших подробиць він не повідомив.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-20 22:02:51

Магазин Автозапчастин м.Ніжин