Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Дрони, системи ППО і боєприпаси: США передадуть Україні оборонну допомогу

США цього тижня передадуть Україні оборонну допомогу на $1 млрд. Вона включає 800 систем ППО, 9 тис протитанкових комплексів, безпілотники, 7 тис одиниць стрілецької зброї та 20 млн боєприпасів.

Також допомога США для України буде містити дрони. Про це повідомив президент Джо Байден.

– Новий пакет безпрецедентної допомоги Україні має 800 одиниць систем ППО, щоб українські військові могли захищати небо від російських літаків, і на прохання президента Зеленського ми допоможемо купити додаткові системи та боєприпаси для них. Новий пакет також включає 9 тис. протитанкових систем, високоточних протитанкових систем, переносних протитанкових гранатометів, 7 тис. одиниць гранатометів та стрілецької зброї, а також 20 млн одиниць боєприпасів і безпілотники, – сказав він.


Байден додав, що американський народ завжди підтримуватиме Україну, яка бореться за свою демократію та виживання.

– Це буде тривала та важка боротьба. Ми їм надаємо зброю у ці важкі дні і продовжуватимемо це робити. Також ми будемо підтримувати Україну шляхом прямої фінансової допомоги. Разом із партнерами ми продовжимо чинити тиск на путінську економіку, зокрема на міжнародній арені. Наша ціль – щоб Путін заплатив дорогу ціну за це, – сказав президент США.

16 березня почалася 21-а доба повномасштабної війни в Україні. За ситуацією можна стежити на інтерактивній карті бойових дій в Україні.

Більше інформації про війну в Україні – новини онлайн читайте в матеріалі Фактів ICTV.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-03-16 21:25:30

Магазин Автозапчастин м.Ніжин