Україна і світ

Доходи Трампа за рік скоротилися майже на 30 млн дол

Аналітики пов’язують погіршення його фінансового стану з непопулярністю як президента

Джерело: 112.ua

Доходи Трампа за рік скоротилися майже на 30 млн дол

Доходи президента США Дональда Трампа порівняно 2017 роком роком скоротилися на 31,3 млн дол, повідомляє Bloomberg.

Згідно з декларацією, опублікованою Офісом урядової етики, дохід Трампа в 2018 році становив не менше 421,3 млн дол в порівнянні з 452,6 млн дол, про які він звітував роком раніше.

Хоча ці дані не є остаточними, але в принципі відображають реальне становище з особистими фінансами президента США.

Видання зазначає, що в його однойменному готелі у Вашингтоні справи пішли трохи вгору, однак впали доходи інших компаній.

“Виручка в готелі виросла на 1% і склала 40,8 млн дол. Ліцензійні відрахування від кількох підприємств, а також доходи декількох об’єктів нерухомості, в тому числі в його курортному готелі Мар-а-Лаго у Флориді, впали в минулому році, оскільки політика президента все більше і більше псує бренд Трампа”, – йдеться в матеріалі.

Продаж землі у Вірджинії, Домініканській Республіці і Нью-Йорку принесла Трампу близько 7,4 млн дол, також він отримав не менше 100 тис. дол від здачі в оренду свого будинку на острові Святого Мартіна. В цілому в 2018 році були невеликими доходи і гольф-клубів Трампа.

Також зазначається, що боргові зобов’язання президента США збільшилися на 4 млн дол до 315 млн дол, що пов’язано з купівлею нерухомості в Палм-Біч за кошти від Professional Bank.

Новини за темою: Суд зобов’язав Мін’юст США розсекретити деякі частини доповіді спецпрокурора Мюллера

У той же час за словами сина президента і фактичного лідера сімейного бізнесу Еріка Трампа, фінансові результати 2018 року були позитивними.

“У нашої компанії був винятковий 2018 рік. Наші знамениті готелі, поля для гольфу, комерційні будівлі, житлові проекти та інші об’єкти є кращими в світі і не мають собі рівних”, – сказав він.

Нагадаємо, голова Бюджетного комітету Палати представників Конгресу США Річард Ніл зобов’язав Міністерство фінансів і Податкову службу надати податкові декларації президента Дональда Трампа до 17:00 17 травня.

Демократи розглядають податкові декларації Трампа, як важливий елемент їх розслідування про можливий конфлікт інтересів: Трамп продовжує володіти багатьма бізнесами, виконуючи обов’язки глави держави.

Джерело: www.112.ua