Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Довірте роботу професіоналам! Відео

Життя дерева, як і любої живої істоти, має свій вік. Хто рано помирає хворим, хто доживає до старості, а хто гине внаслідок якихось трагічних обставин…У випадку з деревами, після загибелі та спилювання залишаються пні. Називати спилювання дерева «видаленням» не зовсім коректно тому, що по суті, спилювання дерева є його видаленням тільки на 50%. Так як залишається ще половина дерева у вигляді пня та кореневої системи, яка прихована від наших очей. Пні відносно корисні в лісі – на них можна посидіти, перевести дух, послухати спів птахів і дихання вікових дубів. А ось вдома на подвір’ї, на дачі, біля двору чи просто на вулиці, чи ,наприклад, де буде проводитися закладка фундаменту на місці видаленого дерева, проведення каналізації тощо, пні можуть стати великою проблемою, адже іноді, щоб викорчувати і утилізувати їх , варто докласти великих зусиль та  витратити багато часу.

Саме з цією метою, свого часу була винайдена незвичайна спецтехніка, яка називається корчувачем або фрезерувальником пнів, а англійською звучить stump grinder, що дослівно можна перекласти як м’ясорубка для пнів. По виду і конструкції ця техніка буває дуже різною, але функціонально вона з легкістю може подрібнити будь-який самий габаритний пень, буквально перетворивши його в труху або тріски.

Комунальним підприємством «Виробниче управління комунального господарства» впроваджено цю новітню технологію з видалення пнів у Ніжині. На базі екскаватора JCB виробниками передбачено спеціальний пристрій – «подрібнювач пнів», який являє собою навісну фрезу великого діаметру з рідкими зубами. Устаткування має достатню потужність для роботи з деревиною, практично, будь-якої твердості. Управління подрібнювачем здійснюється з кабіни екскаватора, що позитивно позначається на безпеці і прискорює хід робіт. У порівнянні з фрезами більшості виробників, пристрій має захисний кожух збільшеного діаметру. Робочий інструмент подрібнювача пнів  Earth Drill 8000 MAX дозволяє проникати фрезі на глибину до 700 міліметрів, що прекрасно руйнує коріння великих і старих дерев з розвиненою кореневою системою. Конструкція пристрою забезпечує хорошу видимість з кабіни. Всі основні вузли, схильні до зносу, можуть бути легко демонтовані для ремонту або заміни. Для виготовлення обладнання застосовуються стійкі до корозії і міцні матеріали. Пні будь-якого діаметру знищуються всього за кілька хвилин! Тріска не летить на всі боки, а повільно піднімається на поверхню і акуратною купкою укладається навколо ями. Робочий механізм подрібнювача обертається на низькій швидкості, що серйозно знижує знос і витрати, а також підвищує безпеку.

Таким способом за кордоном вже багато років наші колеги видаляють пні дерев як в приватних домоволодіннях своїх клієнтів, так і в комунальній сфері. На нашому ринку це професійне обладнання з’явилося не так давно. Недолік тільки один – ціна. Подрібнювачі пнів це професійне, потужне, імпортне обладнання, яке коштує не одну тисячу доларів. Якщо до цього додати вартість витратних матеріалів і техобслуговування, то виходить, за сьогоднішніми цінами, досить значна сума. Але у цього способу є ряд серйозних переваг, які особливо очевидні при роботі з великими пнями.

Якщо вам необхідно провести роботи по корчуванню пнів у Ніжині та за межами міста, району, КП «ВУКГ» з великим задоволенням вам допоможе. Обирайте нашу пропозицію, вислухайте рекомендації наших спеціалістів, ціну, а потім замовляйте якісну послугу з видалення залишків деревини у вигляді пнів. Спеціалісти підприємства мають великий досвід та швидко і якісно допоможуть вирішити ваші проблеми в цьому напрямку. Чекаємо на вас за адресою: м. Ніжин, вул. Чернігівська, 128, телефони (04631) 7-45-28, (068) 27-26-232.

Unenizh.org.ua
2021-04-01 16:28:03