Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Довічне та 15 років за ґратами: у Чернігові засудили двох «знахарів» за вбивство подружжя

Довічне та 15 років за ґратами: у Чернігові засудили двох «знахарів» за вбивство подружжя

У резонансній справі про подвійне вбивство «знахарями» подружжя з міста Києва ухвалено новий вирок

Про це повідомляє прес-служба Чернігівської обласної прокуратури.

Нагадаємо, суд першої інстанції засудив обвинуваченого до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна, обвинувачену – 11 років також з конфіскацією майна.

В апеляційній скарзі прокурором вказано, що судом не повною мірою враховано безжальне та холоднокровне позбавлення обвинуваченими життя людей, які їм довірилися та сподівалися на допомогу у вирішенні особистих проблем. Вчиняючи цей злочин, свої корисливі бажання вони протиставили найвищій цінності –життю людини.

Відтак, сторона обвинувачення вимагала засудити чоловіка до довічного позбавлення волі, його спільницю – до 15 років позбавлення волі.

Чернігівський апеляційний суд, 13 січня, ухвалив новий вирок, відповідно до якого призначив винуватцю за вчинення інкримінованих йому злочинів – довічне позбавлення волі з конфіскацією майна; його співучасниці – 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Вирок набрав законної сили.

Нагадаємо, подружжя хотіло народити дитину і звернулося до «цілителів», які проводили з ним окультні обряди, а потім вбили. Сталося це у 2017 році в селі Шаповалівка Борзнянського району.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
13.01.2021