Новини Чернігова

Довгоочікувані маршрутки: в Чернігові запрацював громадський транспорт

Будівельні матеріали м.Ніжин

Міський громадський транспорт у Чернігові не працював із перших днів війни, а тому на відновлення сполучення чекали всі мешканці. І поки триває  ремонт тролейбусної мережі, в місті розпочали працювати дев’ять тимчасових автобусних маршрутів. Вартість квитка становить 12 гривень. За повідомленням начальника управління транспорту Олександра Рижого, на сьогодні з 58 запланованих транспортних засобів виїхали 53, всі вони працюють на дизельному паливі.

“Вихід транспорту здебільшого на 95 відсотків – це автобуси середнього класу, марок «Еталон», «Іван». Поки що відпрацьовуємо, приймаємо пропозиції та звернення громадян і будемо налаштовувати систему, – зазначив Олександр Рижий.

Це ж тимчасові маршрути, вони будуть змінюватися. Будуть запускатися тролейбусні маршрути. Будемо вносити зміни і до автобусних. А потім буде створена нормальна постійна мережа, оголошений конкурс. Це все запрацює”.

Відновити інформаційні табло на зупинках планують теж за кілька днів, наразі тривають роботи з відновлення живлення та підключення їх до інтернету.

Як минає перший робочий день у працівників транспорту та що кажуть пасажири, ЧЕline дізнавався на зупинках.

“Настрій робочий, бо просиділи три місяці так. Хоч щось уже”, – Вадим, водій.

“Звісно, вже легше добиратися, наприклад, на Масани, це ж далеко. Я сьогодні на Єськова йшла пішки. Поки добираємося на роботу пішки. Але зараз така ситуація. Валідатор працює, вже 468 гривень є”, – Валентина, кондуктор.

Тяжко перший день, люди не розуміють, ми пояснюємо, хто куди їздить. Важко”, – Євгенія, кондуктор.

Довго чекав виходу, не тільки я, а й всі. Тепер будемо дивитися, як буде далі. Будемо працювати, перевозити. Все буде добре”, – Микола, водій.

Дуже довго ходили пішки. Це важко та довго. Тому дуже раді, що можна нарешті доїхати додому”.

“Звісно, всі задоволені, що запустили хоча б такі маршрути. Складно було ходити через усе місто”.

“Слава Богу, хоч автобуси запрацювали, а то все пішки та пішки. Добиратися далеко. Добре, сюди їхала, то дві хвилини чекала і не забитий. А от на Киїнку добратися важко. Я живу в Зарічному, то неможливо залізти в автобус, там зранку три автобуси і ввечері так”.

“Я задоволена, що маршрутки пустили, бо я вже місяці два ходжу пішки. Дякую”.

“Шкода людей, особливо похилого віку. А так буде хоч якийсь транспорт”.

“Без транспорту людям дуже важко, особливо тим, хто їздить до лікарні. Я от захворіла, то ходила пішки, мо, місяць”.

“Я дуже задоволена, бо ходити пішки на роботу важко. Ми під обстрілами ходили, а ще 14 годин коли відпрацюєш. Тому сьогодні дуже зраділа, як дізналася”.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

19.05.2022
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин