Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Довгоочікувана лінія освітлення по Прилуцькій вже працює!

В Ніжині, на вулиці Прилуцькій є житловий мікрорайон “Гуньки”. Там проживає близько 2500 мешканців.  Від кінцевої зупинки автобусу №9 “Заводська” веде внутрішньоквартальна дорога до житлових будинків, дитячого садку, школи, пункту сімейної медицини тощо, а вуличного освітлення там не бачили ще з середини 90-х років. Даний мікрорайон мав поодинокі світлові точки лише в межах прибудинкових територій, що загалом складало близько 30 відсотків освітлення території мікрорайону.

Силами комунального підприємства “Виробниче управління комунального господарства” повністю завершено відновлення освітлення в даному мікрорайоні з додатковим монтажем електричних опор.

Протягом декількох днів на даному `об’єкті була залучена бригада дільниці вуличного освітлення міста, що провела монтаж 19 траверс та 19 ліхтарів на раніше встановлені електричні опори. Також, було підвішено 800 метрів міцного електричного кабелю живлення. До робіт залучалась спеціалізована техніка.

Крім того, біля житлових будинків для забезпечення безперебійної роботи лінії освітлення, бригадою працівників з благоустрою було проведено санітарне підрізання гілок з дерев.

Роботи тривали від зупинки “Заводська” до будівлі дільниці №2 КП ” Керуюча компанія “Північна” та житлового будинку №132.

Комунальним підприємством «ВУКГ» зроблено великий крок до покращення загального стану освітлення вулиць Ніжина, а монтаж нової лінії освітлення у мікрорайоні “Гуньки” в свою чергу неодмінно вплине на комфортне та безпечне пересування там мешканців у вечірній час.

Unenizh.org.ua
2021-11-18 11:50:04

Магазин Автозапчастин м.Ніжин