Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Довели вину ФСБ у збитті МН-17: у РФ оголосили в розшук головреда The Insider

У Росії оголосили в розшук Романа Доброхотова – журналіста та головного редактора видання The Insider. Редакція цього ресурсу довела, що до збиття літака рейсу МН-17 на Донбасі у серпні 2015 року причетна Федеративна служба безпеки РФ.

Вранці 30 вересня у будинку Романа Доброхотова та його батьків пройшли обшуки. Про це повідомили його адвокати.

За даними адвокатів Доброхотова , його оголосили у розшук ще 23 вересня через справу щодо незаконного перетину кордону та виїзду на територію України у серпні цього року. Сам журналіст у коментарі російським ЗМІ спростував факт перетину українського кордону, але підтвердив, що був за межами РФ.

Після обшуків силовики були забрати дружину Доброхотова та його батька для проведення допитів.

The Insider – це російське онлайн-видання, яке спеціалізується на проведенні розслідувань та розкритті фейків. Журналісти The Insider брали участь у розслідуванні отруєння опозиціонера Олексія Навального та екс-співробітника розвідки РФ Сергія Скрипаля та його доньки.

Вони також знайшли та оприлюднили низку доказів причетності ФСБ РФ до збиття літака малазійських авіаліній рейсу МН-17 у 2014 році.

У липні 2021 року російська влада визнала видання The Insider таким, що виконує функції іноземного агента.

Того ж місяця у будинку Доброхотова також проходили обшуки у справі про наклеп на журналіста Макса ван дер Верффа з Нідерландів. Тоді він заявляв, що не виїжджатиме за межі Росії, оскільки у нього забрали паспорт.

Фото: Роман ДоброхотовДжерело ФАКТИ. ICTV
2021-09-30 17:15:59

Магазин Автозапчастин м.Ніжин