Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Доступні кредити для підприємців під 5-7-9%

Доступні кредити для підприємців під 5-7-9%

Депутат Чернігівської обласної ради Ігор Романенко («Наш край») під час зустрічі з керівником регіонального відділення державного «Укрексімбанку» Олександром Савченком обговорили необхідність підтримки бізнесу в умовах карантину шляхом реалізації програми доступних кредитів.

Наразі для підприємців працює програма «Доступні кредити 5-7-9%», за якою держава компенсує підприємцю частину кредитного навантаження. Що більше робочих місць він створює, то більшу компенсацію відсотків за кредитом отримує.

«Ми розуміємо, що представники малого і середнього бізнесу зазнали мало не найбільших збитків в умовах пандемії коронавірусу, тому потребують підтримки не лише держави, а й місцевої влади», – прокоментував Ігор Романенко.

Крім цього, під час спілкування з керівником фінансової установи йшлося про можливість фінансування видатків програм ремонтно-будівельних робіт на дорогах загального користування місцевого значення та комунальної власності.

Також обговорено пропозиції банку щодо програм фінансування Чернігівського онкодиспансеру (ремонт бункера, лізинг прискорювача, ремонт будівлі).

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

20.04.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова