Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Україна і світ

Достойно! Як пройшли дебати кандидатів у віце-президенти США

Дебати кандидатів на пост віце-президента США – республіканця Майкла Пенса і демократа Камали Харріс пройшли куди достойніше ніж дебати Трампа і Байдена.

На початку опоненти спокійно головорили по дві хвилини, не перебиваючи один одного, але в кінці все одно почали зупияти співрозмовника.

Модератору Сьюзан Пейдж постійно доводилося переривати то одного, то іншого і передавати слово опоненту.

Через коронавірус суперники не обмінялися взаємними привітаннями перед початком теледебатів.

Дебати кандидатів у віце-президенти США – головне

Коронавірус у США

Першою темою обговорення став коронавірус в США. Демократ звинуватила адміністрацію Дональда Трампа в тому, що вона не впоралася з пандемією.

– Це найбільший провал, – сказала Харріс.

Однак від питання, чи збирається кандидат в президенти Джо Байден вводити карантин, вона ухилилася, хоч і відзначила, що у демократів хоча б є план виходу з ситуації, на відміну від Трампа і його команди.

Пенс, у свою чергу, заявив, що Трамп все зробив своєчасно, закривши в’їзд з КНР, і тим самим “купив безцінний час для найбільшої мобілізації з Другої світової війни”.

Також Камала Харріс повідомила, що готова вакцинуватися від коронавірусу, якщо це буде рекомендацією лікаря, а не Тампа. Пенс на це відповів закликом “не грати в політику і не грати життями людей”.

Податки

Від коронавірусу вони перейшли до обговорення податків, які нібито не виплатив Трамп. Харріс звинуватила президента у непрозорості і задалася питанням, хто є бенефіціаром його боргових зобов’язань на $400 млн.

Дебати кандидатів у віце-президенти США – головне

Пенс парирував – він нагадав, що завдяки бізнесу родини Трампа було створено безліч робочих місць, глава держави до того, як зайняв свій пост полегшив життя працівникам і заодно заплатив десятки мільйонів доларів податків.

Клімат

– Клімат змінюється. Питання – в чому причина і що з цим робити, – заявив Пенс, зазначивши, що Трамп тут цілком на стороні науки.

Він звинуватив демократів у нав’язуванні американцям нової зеленої угоди, яка загрожує забороною видобутку корисних копалин.

Також він додав, що і ураганів в США не більше, ніж 100 років тому, тому Трамп тут явно ні до чого.

Дебати кандидатів у віце-президенти США – головне

Представниця демократів на це заявила, що її кандидат в президенти не збирається забороняти видобуток вуглеводнів методом фрекінга, а буде створювати робочі місця.

Вона проігнорувала чергове питання модератора – чи буде при Байденові реалізована масштабна екологічна реформа.

Раніше вона сама висловлювалася за реформу, однак Байден був проти ініціативи. Але завдяки Байдену, пообіцяла Харріс, до 2050 року будуть досягнуті нульові викиди, що допоможе боротися з екзистенціальної загрозою зміни клімату.

Росія і Путін

Харріс звинуватила Трампа в довірі до Володимира Путіна. Вона вважає, що він більше вірить російському лідерові, ніж американській розвідці з питань російського втручання.

Вона також пригрозила Росії відповіддю за нагороди за голови американських солдатів в Афганістані.

– Байден з цим розбереться, – сказала демократ.

Судова система

Майк Пенс заявив, що вона має намір заповнити Верховний суд США демократами, додавши бонусні крісла. Він кілька разів вимагав отримати відповідь на це питання, але так і не почув її.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-10-08 06:57:00