Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Україна і світ

Доставка покупок з Amazon.com: допомога та доступні ціни від партнерів

Більшість фанатів покупок в інтернеті знають такий сайт як Amazon.com. Це універсальний майданчик для здійснення міжнародних покупок.

Продавці з Європи та США пропонують величезну кількість товарів на вибір, а покупці з усього світу отримують можливість купувати якісні товари від відомих брендів і виробників.

Але можуть виникнути проблеми з доставкою. Більшість продавців не відправляють товари в Україну, що створює деякі обмеження для покупців.

Кращим рішенням стане посередник — компанія USAinUA. Кожен охочий може скористатися запропонованими послугами та отримати бажану річ за короткий період часу.

Причини співпраці з USAinUA

За 7 років на ринку обслугували понад 200 000 клієнтів, понад 1 млн товарів доставили без будь-яких проблем, поломок або обмежень. Гарантується адекватна вартість – доставка авіа від $5,95 за 1 кг і доставка морем від $3,95 за 1 кг.

amazon

Кожне замовлення з амазона в Україну розробляється в індивідуальному порядку, а клієнти отримують підтримку від персонального менеджера.

Амазон – це не просто сайт, де можна купити щось цікаве. Він має велику кількість переваг:

  • брендовані речі (немає підробок або речей сумнівної якості, тому покупці гарантовано знайдуть ідеальні товари від виробників);
  • гарна ціна (більшість цін не доповнюються накрутками посередників або транспортних компаній, що виключає зайву вартість);
  • ідеальна оплата (продавці беруть як банківські карти, так і перекази за міжнародними системами платежів);
  • широкий асортимент (кілька тисяч категорій забезпечують вибором навіть найзавзятішого фаната шопінгу).

Згодом кожен навчиться детально аналізувати пропозиції та обирати з асортименту те, що дійсно необхідно.

Доставка покупок з Amazon.com: допомога та доступні ціни від партнерів

Додатковий сервіс та послуги

Прийняття замовлень здійснюється на американську адресу, після чого формуються збірні вантажі з відправлянням в Україну.

За запитом клієнтів співробітники компанії роблять звіт і відправляють відео або фото, щоб кожен з покупців міг оцінити цілісність посилки та комплектацію товару.

Немає прихованих комісій і додаткових платежів, а співпраця підтверджується підписаним договором.

За бажанням кожен клієнт може стати учасником реферальної програми: запрошувати своїх друзів, а з кожного їх замовлення отримувати невеликий відсоток.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-10-24 15:20:24