Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Досліджуємо масштаби та ймовірні наслідки: у Пентагоні розслідують “витік” секретних документів

У Міністерстві оборони США намагаються визначити масштаби начебто витоку секретної інформації, про який стало відомо нещодавно.

Про це заявив помічник міністра оборони США Кріс Мігер. За його словами, публікація документів в інтернеті – це дуже серйозна загроза національній безпеці, яка може сприяти поширенню дезінформації.

Однак він відмовився коментувати, чи є документи справжніми. Мігер зазначив, що Пентагон вивчає це питання. Представника Пентагону розповів, що Міноборони США цілодобово працюють над встановленням масштабів витоку та ймовірних наслідків.

Зараз дивляться

– Наразі ми розслідуємо, як це сталося, досліджуємо масштаб проблеми. Було вжито заходів, щоб уважніше вивчити, як і кому поширюється інформація такого типу. Ми також досі намагаємося оцінити, що там може бути, – стверджує помічник очільника Пентагону.

Мігер зазначив, що міністра оборони США Ллойда Остіна вперше поінформували про витік 6 квітня. На вихідних американські офіційні особи зв’язалися з союзниками та партнерами, яких це могло стосуватися.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

За його словами, ймовірно, документи такого формату використовують для звітів перед вищим керівництвом, але деякі відомості були змінені.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-04-11 03:03:30