Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Дослідження показали, що кожен другий українець почувається емоційно гірше, ніж три роки тому

За  статистикою, кожен другий українець почувається емоційно гірше, ніж три роки. Про це свідчать результати міжнародного дослідження, присвяченого ментальному здоровʼю, яке проводили у серпні 2023 року.

Нагадаємо, згідно з визначенням ВООЗ, ментальне здоров’я – це стан щастя та добробуту, в якому людина реалізує свої творчі здібності, може протистояти життєвим стресам, продуктивно працювати та робити внесок у суспільне життя.

Повертаючись до даних дослідження,  кожна сьома людина у світі має ментальне порушення або проблему, а в Україні одна з п’ятдесяти.

Зараз дивляться

86% респондентів впевнені, що ті, хто пережив війну, можуть мати розлади. Цей показник зростає до 91% серед тих, хто переконався у  цьому на власному досвіді. Соціологи також з’ясували, що вплив російської військової агресії проти України відчуває кожен другий по всьому світу.

У дослідженні йдеться також про те, що молодь 18-24 років має найнижчий рівень оцінки ментального здоров’я, проте найбільше стійкості та оптимізму. Вона вважає за необхідне покращувати обізнаність у сфері ментального здоров’я, але звертається до фахівців набагато рідше, ніж інші вікові категорії.

Проте соціальні зв’язки та спілкування мають особливе значення, адже для багатьох родина – головне джерело підтримки.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-09-13 17:47:41

Магазин Автозапчастин м.Ніжин