Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

«Досить успішний бізнес буде», – Атрошенко про купівлю евакуатора

«Досить успішний бізнес буде», - Атрошенко про купівлю евакуатора

У Чернігові планують придбати евакуатор, щоб відвозити авто, припарковані в неналежних місцях, на штрафмайданчик.

Комерційним структурам цю роботу передоручати не будуть.

Про це сьогодні, 16 лютого, йшлося на нараді в міськраді.

 «В принципі, дуже спокусливою є ідея віддати це комерційному підприємству і не нести витрат на ці позиції. Але мета – керованість процесу. Віддамо бізнесу – і далі ми не будемо вже на це впливати. А мені здається, що в невеликому місті комерційному підприємству буде важко виконувати такі обов’язки. Будуть знаходити важелі впливу які завгодно. Скажімо, якщо це буде машина ДСНС, податкової, поліції, силових структур – буде досить незручна ситуація і ефективність цього напрямку може страждати. А все-таки на комунальне підприємство впливати важче», – сказав міський голова Владислав Атрошенко.

На його думку, логічним було би, щоб такий підрозділ був при КП АТП-2528.

«Оскільки вага цього питання найбільша взимку, коли неправильно припарковані машини заважають розчищати дороги, то хай би АТП-2528 цим питанням і займалося. Була би логіка в цьому. По рації зв’язався, викликали евакуатор, забрали», – каже мер.

Керівник міського управління ЖКГ Ярослав Куц сказав, що з огляду на норми законодавства юридично цей підрозділ має бути частиною якогось із структурних підрозділів міської ради. Тобто інспекторами мають бути посадові особи місцевого самоврядування. Але розміщатися він може де завгодно.

З його слів, найбільш проблематичними на сьогодні питаннями в організації такої роботи є доступ до реєстрів. У першу чергу, до Єдиного державного реєстру транспортних засобів. Адже машина, яка порушила правила, фотографується – і щоб виписати адмінпротокол треба дізнатися, хто її власник.  Також потрібен доступ до реєстру адмінправопорушень, тому що на порушника зразу накладається й адміністративний штраф.

На сесію міської ради підготують та винесуть питання про перерозподіл коштів для закупівлі евакуатора.

Джерело – прес-служба Чернігівської міської ради

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
16.02.2021