Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Дошкільному підрозділу Ніжинського НВК № 16 «Престиж» — 5 років

Дошкільний підрозділ Ніжинського НВК № 16 «Престиж» відзначає свій, хай і маленький, та вже ювілей – нам 5 років!

25 січня 2017 рік. В цей день, слідом за сірим велетнем котом (як і годиться за традицією на вхідчини), поріг нового закладу переступили 16 малюків. Була червона стрічка, було багато гостей, багато вражень і кольорів. Це стало справжньою подією для міста, адже вперше заклад загальної середньої освіти гостинно відкрив свої двері й серце для найменших вихованців – дошкільнят. Це був сміливий крок тодішнього директора навчального закладу Валентини Валентинівни Градобик – з гімназії стати навчально виховним комплексом. Це був перший досвід нашого міста. Була й ще одна людина, без участі й підтримки якої не було б сьогоднішнього ювілею – Олександр Михайлович Кодола.

Це за його сприяння як народного депутата з державного бюджету було залучено на облаштування дошкільного підрозділу більше мільйона гривень. Він зміг об’єднати величезну когорту людей заради спільної мети. Так у великому «молодому» мікрорайоні міста з’явився свій «садочок». Щиро дякуємо цим людям за рішучість змінюватися, за наснагу діяти.

У січні нас було 16, а вже за два місяці на кухні варилися страви, у кімнаті занять розташували стільчики, а у спальній кімнаті заправили ліжечка для 24 вихованців. А за рік — за кошти міського бюджету — облаштовували ще одну групу, і ще 24 маленькі ніжинці стали дошкільнятами.

Нині кожна група – це маленька академія пізнання світу: іграшки, книги,різноманітні навчальні куточки. Все яскраво і просто, все фахово і сучасно. Ми щиро дякуємо керівництву НВК, батькам, Управлінню освіти, керівництву міста за це спільне творення освітнього середовища. Дякуємо і нашим добрим друзям, колективу будівельної фірми «УкрСіверБуд» за постійну підтримку і подарунки.

Здається, тільки вчора святкували відкриття, а вже відбулося по два випуски в кожній групі. Це 86 НАШИХ випускників, озброєних необхідними знаннями, вмінням працювати в колективі, вихованих і підготовлених до школи.

«Я пам’ятаю садочок за класні прогулянки», — Назар Кізь, учень 3-А класу.

“Я пам’ятаю садочок, бо у нас була чудова вихователька “, — Таня Лук’янова, учениця 3-Б класу.

«Я пам’ятаю садочок, бо там я познайомився зі своїм найкращим другом», — Ігор Крупельницький, учень 3-А класу.

Це вже їхні спогади, перші свої власні спогади про велику Країну дитинства. І таких спогадів у нас уже 86.

А нам тільки 5 років, і ми тільки формуємо свої традиції, тільки почали писати свою історію.

Інколи чуємо: «Так ви ж не садочок, ви підрозділ». Це в паперах ми підрозділ, а в житті дітлахів ми — справжнісінький садочок. І життя у нас справжнє, дошкільне з його заняттями й іграми, тихою годиною і святами, прогулянками на дитячому майданчику й обідами. Наш колектив молодий, ми зростаємо разом з нашими вихованцями. Та повірте, тепла й любові у нас вистачить на кожного малюка.

Сьогодні у двох групах нашого садочку 46 допитливих вихованців.

«Чому в Африці завжди жарко?», «Як народжується сніг?», «У мене може бути своя думка?», «Чому пташки співають, а не розмовляють?», «А чому у собаки чотири ноги, а у людини дві?», «А яке око закрити першим, щоб швидше заснути?» і ще мільйони запитань. Така вона, велика Країна Дитинства: яскрава, допитлива, чудернацька, щира.

Ми дякуємо вам, шановні батьки за те, що обираєте наш заклад, за те, що довіряєте нам це велике таїнство — пізнання світу вашими дітьми.

Вихователь дошкільного підрозділу О. Сокол

Джерело: uezd.com.ua
2022-01-26 12:50:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин