Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Дощі очікуються в усіх областях: прогноз погоди в Україні на 27 листопада

Останні вихідні осені зустрінуть українців затяжними дощами. В усіх областях зливи розпочнуться вранці у суботу, 27 листопада, та протримаються до ранку неділі, 28 листопада.

За даними Укргідрометцентру, у деяких регіонах очікується дощ зі снігом, а у різних містах та селах посилиться вітер до 7-12 м/с.

Зливи нагрянуть в усі міста України. Найбільше опадів спостерігатимуть у Києві, Львові, Кропивницькому, Вінниці, Чернігові, Сумах, Харкові, Луганську, Донецьку, Дніпрі, Лубнах та інших.

Згідно з прогнозом, середня температура в Україні триматиметься переважно на рівні від +6 до +11 градусів за Цельсієм, проте через сильний вітер вона здаватиметься холоднішою.

Температура вдень на півдні – від +11 до +15, на сході – від +4 до +6, у центрі – від +9 до +11, на півночі – від +5 до +8, на заході – від +6 до +11. Найхолодніша погода – у східних та північних регіонах.

У суботу, 27 листопада, дощі не оминуть столицю. У Києві очікуються зливи протягом всього вихідного дня, які продовжаться до неділі.

Стовпчики термометра вдень у місті сягатимуть від +8 до +10, вночі температура опуститься щонайбільше до +3 градусів за Цельсієм.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-11-26 11:12:52

Магазин Автозапчастин м.Ніжин