Україна і світ

Дорого, але необхідно: скільки грошей треба на аудит “Укроборонпрому”

Дорого, але необхідно: скільки грошей треба на аудит "Укроборонпрому"

Аудит – ретельна перевірка, у тому числі міжнародними експертами – державного концерну “Укроборонпром” коштуватиме бюджету України приблизно 5 мільйонів доларів.

“Нам дуже важливий аудит. Його проведення покаже, що ми прозорі й що ми готові до співпраці”, – таку думку висловив заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони України Сергій Кривонос в ефірі “5 каналу”.

За його словами, партнери України розуміють, що має Україна в оборонній сфері та в якому все це стані. І це розуміння повинне стимулювати бажання інвестувати в Україну. Причому і під час процесу реформування “Укроборонпрому”, і, тим більше, після його завершення.

Є підприємства прибуткові. Є такі, які приносять користь. А є й такі, які є тягарем для наших платників податків,
– визнав Кривонос.

І окремо наголосив, що треба бути готовим витратити на міжнародний аудит ДК “Укроборонпром” щонайменше 5 мільйонів доларів із державного бюджету України.

Дорого, але необхідно: скільки грошей треба на аудит "Укроборонпрому"

У цьому ж інтерв’ю Кривонос розповів, що Україна веде перемовини з компанією Boeing і мовиться про тисячі робочих місць та зміцнення конкурентності українських підприємств оборонної сфери на світовому ринку. А також повідомив, що “Укроборонпром” може бути взагалі ліквідований і замінений новим державним органом зі значно ширшими повноваженнями.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело Телеканал новини «24»
28.04.2019