Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

Дорога до Шерстянки готова більш, ніж наполовину

Дорога до Шерстянки готова більш, ніж наполовину

Новий автомобільний шлях, який з'єднуватиме житловий район на Текстильників із вулицею Івана Мазепи та рештою міста, разом з усіма транспортними розв'язками вже на 60% готовий .

Першу ділянку, уздовж скверу «Казка», будівельники завершили вчора, 3 серпня.

Також було зроблено 2/3 тієї частини, що йде територією баз, яку почали прокладати з нуля.

«Прокладено асфальтобетонне покриття, встановлена зливова каналізація та гранітні бордюри. Дорога буде відкрита для проїзду», – розповів представник підрядної організації ТОВ «ШБУ-14» Олександр Харчук.

Також він зазначив, що об’єкт є досить масштабний, а його складність можна оцінити лише під час будівництва. Зокрема, через перенесення численних комунікацій, які не передбачені проєктом, будівельне сміття та ґрунти, що не підходять для влаштування на них дороги, довелося майже в два рази більше виконати земляних робіт ніж передбачалося.

Дорога до Шерстянки готова більш, ніж наполовину

Інша ділянка, що веде на вулицю Івана Мазепи, має загальну протяжність близько 600 метрів. З них 400 м вже з новим покриттям, залишилося зробити ще близько 200 м дороги.

Наразі ж активно проводяться розкопки на перетині нової вулиці з вул. Івана Мазепи. Тут планують організувати транспортну розв’язку – рух по колу, а також вул. Івана Мазепи матиме 4 полоси для руху автотранспорту.

Тож на цій ділянці будівельникам залишилося укласти 300 м гранітного бордюру, підправити нижній шар основи дороги, прокласти щебінь, оброблений цементом, і укласти нижній шар асфальту.

Товщина асфальтобетонного покриття на різних ділянках різна – від 6 до 10 см. Це залежить від інтенсивності руху автотранспорту. Зокрема, по вул. Івана Мазепи інтенсивність розрахована на 45 тисяч автомобілів на добу, а інші ділянки – на 15 тисяч авто на добу.

Дорога до Шерстянки готова більш, ніж наполовину

Загалом, дорогу до мікрорайону Шерстянка планують закінчити на початку вересня.

Планується, що цього року будівельники встигнуть також укласти пішохідні доріжки.

Так як проєкт розрахований на два роки, то у 2021 році він передбачає укладення верхнього шару асфальтного покриття, встановлення дорожніх знаків, нанесення розмітки, озеленення території тощо.

Дорога до Шерстянки готова більш, ніж наполовину

За матеріалами сюжету телеканалу «Дитинець» та прес-служби Чернігіввської міської ради.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
04.08.2020