Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Україна і світ

Допоможе “зшити” Донбас: ОП пояснив необхідність вільної економічної зони

Офіс президента пояснив, про що йдеться у другому запитанні президента до народу стосовно вільної економічної зони.

– Створення на Донбасі, на вільній частині, спеціальних економічних умов суттєво вплине на темпи та концепції дієвої реінтеграції. Звісно, якщо це підтримають українці, – зазначають в ОП.

Там запевняють, що у змісті питання йдеться про концепцію регіональної економіки, яка “зшиє” регіон, робить його привабливим для бізнесу та системно відновлює інфраструктуру.

– Зрозуміло – і на цьому ще раз наголосимо – спочатку все відбуватиметься на підконтрольній Українській державі території. Ці райони наразі переживають значний негативний вплив від війни, що розгорнулася поруч.

Прискорений економічний розвиток з підконтрольного боку лінії розмежування на Донбасі може бути й наочним аргументом для абсолютно всіх мешканців тимчасово окупованої території обирати саме Україну.

У роз’яснені йдеться, що вільна економічна зона залучить світові інвестиції, що стане опорою у протидії окупаційній силі.

– Спеціальний щонайлояльніший підхід до оподаткування, принципово найкомфортніші умови державного нагляду за бізнес-діяльністю – це може суттєво допомогти українському Донбасу. Спочатку вільному, а потім і звільненому, – наголошують в ОП.

Вранці 15 жовтня Володимир Зеленський озвучив друге запитання всенародного опитування, запитавши у громадян, чи підтримують вони створення вільної економічної зони на Донбасі?

Чи потрібне створення на Донбасі вільної економічної зони?

Результати

Перше запитання звучить так: чи потрібно запровадити довічне ув’язнення за корупцію в особливо великих масштабах?

Про свою ініціативу проведення всенародного опитування президент оголосив 13 жовтня, зазначивши, що окрім бюлетеня українці отримають листок із п’ятьма запитаннями.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-10-15 13:15:54