Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Допомога Україні від Швеції – Стокгольм виділив понад 6 млрд євро на 3 роки

Уряд Швеції домовився про створення трирічної програми військової підтримки України на загальну суму 75 млрд шведських крон (понад €6 млрд) до 2026 року.

Про це повідомила пресслужба уряду Швеції. Зазначається, що ця сума виділятиметься протягом трьох років рівними частинами по 25 млрд крон (близько €2,15 млрд).

Допомога Швеції для України

Військова підтримка в рамках України може набувати форми, наприклад, пожертвувань оборонного обладнання, фінансових внесків і фінансової підтримки закупівель оборонного обладнання.

Зараз дивляться

— Залежно від того, який тип підтримки буде використано, наприклад, чи буде вона спрямована на заміну закупівель, рамкова програма може чинити навантаження на державні фінанси протягом кількох років і навіть після 2026 року, – йдеться в повідомленні.

Допомога Україні може включати: пожертвувань оборонного обладнання, фінансових внесків і фінансової підтримки закупівель оборонного обладнання.

З 2022 року Швеція вже надала Україні різну допомогу на понад 37 млрд крон (близько €3,2 млрд). Зокрема, Стокгольм надав Києву вже 15 пакетів військової допомоги.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-05-22 15:04:07