Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Україна і світ

Допомога пенсіонерам – частина нашої програми в рамках соціальної відповідальності бізнесу – Гонта

Микола Гонта: Допомога літнім людям у вирішенні найбільш гострих проблем – ключове питання сучасної соціальної політики.

Така допомога – одне з найважливіших напрямів у рамках корпоративної соціальної відповідальності, яке буде розвивати В2В Jewelry. Про це у своєму блозі написав засновник B2B Jewelry Микола Гонта.

Микола Гонта: Допомога пенсіонерам – частина нашої програми в рамках соціальної відповідальності бізнесу

– Мислячий та відповідальний приватний бізнес не може залишатися осторонь від загальносоціального поля, а значить, соціальна відповідальність повинна бути найважливішим крилом для бізнесу, який планує рости і розвиватися. B2B Jewerly вже два роки співпрацює з благодійним фондом Зимородок. За цей час нам вдалося допомогти понад 200 нужденним на загальну суму близько 5 млн грн, – зазначив Микола Гонта.

Він також повідомив, що в період карантину співробітники компанії відвідували та надавали допомогу дитячим будинкам, установам для людей похилого віку. Нещодавно на прохання громадського активу Вороньківської ОТГ був придбаний апарат УЗД для місцевої лікарні.

Новий проект компанії – це допомога людям пенсійного віку. Ініціатива стартує у вересні, в її рамках людям пенсійного віку допоможуть з оплатою комунальних послуг, придбанням медикаментів, а також вони отримають продуктовий набір першої необхідності.

Допомога пенсіонерам - частина нашої програми в рамках соціальної відповідальності бізнесу - Гонта

– Щоб отримати допомогу, достатньо заповнити анкету в будь-якому магазині В2В Jewelry, додати копію пенсійного посвідчення і підтверджувальні документи. Такими документами можуть бути: квитанція на оплату комунальних послуг, рахунок на оплату медикаментів з аптеки, рахунок на лікування в медзакладі, – розповів Микола Гонта.

Він підкреслив, що фахівці компанії В2В Jewelry візьмуть в роботу всі звернення без винятку.

Допомога пенсіонерам - частина нашої програми в рамках соціальної відповідальності бізнесу - Гонта

До слова, навулиці Генерала Жмаченка, 20 у Києві буде побудовано масштабний реабілітаційний центр з необхідною інфраструктурою для дітей-аутистів, дітей із синдромом Дауна та симптомами ДЦП.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-08-27 09:30:54