Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Допомога благодійників: громади Комарівки, Плисок та Високого отримали медтехніку від Валерія Дубіля ВІДЕО

Допомога благодійників: громади Комарівки, Плисок та Високого отримали медтехніку від Валерія Дубіля ВІДЕО

Народний депутат України Валерій Дубіль в рамках програми Юлії Тимошенко «Здоров’я нації» завершує важливий етап щодо забезпечення лікарень, амбулаторій та ФАПів Чернігівщини кисневими концентраторами та пульсоксиметрами. Вони придбані за кошти благодійників, адже держава не може забезпечити усім необхідним медиків.

Валерій Дубіль вже передав понад 2 сотні оксигенаторів та понад 2 тисячі пульсоксиметрів.

«Я хочу, щоб у кожному ФАПі були пульсоксиметри, в амбулаторіях – кисневі концентратори. Держава не справляється. Це не бюджетні кошти. Ми об’єднуємося з небайдужими людьми, друзями», – сказав народний депутат України, заступник голови ВО «Батьківщина» Валерій Дубіль.

Пульсоксиметри та оксигенатори надійшли днями і у громади Борзнянщини. Отримали важливе обладнання і в Комарівці, де більше року тому було зафіксовано перший випадок захворювання на коронавірус на Чернігівщині.

«Це обладнання повинно бути, щоб вчасно і якісно надавати допомогу людям. Користуйтеся, не забувайте, що є небайдужі люди. Бережіть себе і батьківщину», – зазначив депутат обласної ради (ВО «Батьківщина») Ярослав Сторубльов.

Не просто пережили у Комарівській громаді третю весняну хвилю ковіду. Сподіваються, що хвороба відступить, але медобладнання потрібне. Нині ж ситуація стабільна і не викликає занепокоєння.

«Були і у нас працівники хворі. У захисті були і все рівно. Ми без кінця на роботі. Обслуговуємо на дому, не можемо відмовити, кололи і капали», – сказала медична сестра Комарівської амбулаторії Галина Куранда.

Команда Валерія Дубіля також передала оксигенатори і пульсоксиметри у Височанську та Плисківську громади. Там медики просили представників «Батьківщини» також посприяти у ремонті ФАПів. На що отримали позитивну відповідь.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
16.06.2021