Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Допомагали навіть діти: у Ніжині провели загальноміську толоку

Не будьте байдужими до стану довкілля, адже його забруднення впливає на наш стан безпосередньо. Долучайтеся за можливості до таких заходів, оскільки кожен має починати з себе. Як прибирали Ніжин восени 2023 – дивіться у матеріалі.

У Ніжині провели загальноміську толоку, приурочену до Всесвітнього дня прибирання

Щороку в третю суботу вересня проходить акція “Всесвітній день прибирання”. Цього року вона відбувається під гаслом “Хай небо буде мирним, а Україна чистою”. Наша держава, дотримуючись обмежень воєнного часу і враховуючи норми безпеки та географічні особливості регіонів, традиційно приєднується до цієї ініціативи разом із мільйонами учасників зі 191 країни світу.
Жителі Ніжина також вирішили долучитися до цієї акції. Вони прибрали території у Графському парку, вздовж озера біля Польського цвинтаря, біля вокзального мосту, вздовж річки Остер та багато інших.
Завдяки неймовірній ініціативі команди небайдужих волонтерів, активної молоді, студентів, громадських організацій та працівників комунальних підприємств вдалося реалізувати задумане та привести до ладу значну територію нашої громади.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn

Джерело: mynizhyn.com
2023-09-16 18:07:24