Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Додаткові 2,2 тис. грн виплати ВПО: Мінсоцполітики розповіло деталі нової допомоги

Внутрішньо переміщені особи з-поміж найбільш вразливих груп отримають додаткові до державних програм грошову допомогу. Вона здійснюватиметься за три місяці у розмірі 2 220 грн на кожного члена домогосподарства на місяць, але щонайбільше на трьох людей.

У рамках меморандуму взаєморозуміння між Міністерством соціально політики та Всесвітньо продовольчої програми ООН планують охопити додатковою до державних програм підтримкою близько 500 тис. людей.

– Через широкомасштабну війну значна частина економіки зупинилась, а кількість людей, які потребують допомоги, значно зросла. Тому використовуємо кожну можливість залучити додаткові ресурси, щоб надати більше підтримки людям, які її потребують під час війни, – зазначила міністр соцполітики Марина Лазебна.

Вона додала, що зараз реалізуються програми грошових виплат, які надають додатково з державною допомогою, на загальну суму 9,5 млрд грн.

Завдяки підписаним програмам близько 2 млн людей з найбільш вразливих категорій, які постраждали від війни, отримають грошові виплати у розмірі від 2 220 до 2 500 грн на місяць терміном від одного до трьох місяців.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-05 12:49:24

Магазин Автозапчастин м.Ніжин