Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Дочка залишилася без двох ніг, мати – без однієї: У Львові виходжують жертв удару РФ по вокзалу Краматорська

Медики Першого медичного об’єднання Львова виходжують сьогодні цілу сім’ю, яка жорстоко постраждала під час ракетного удару РФ по вокзалу Краматорська. Дочка залишилася без двох ніг, мати – без однієї.

Про це на своїй сторінці в Facebook розповіли співробітники дитячої лікарні Св. Миколая, яка є структурним підрозділом 1 МО.

– 11-річний Ярослав подорослішав у ту мить, коли російська ракета прилетіла на вокзал Краматорська. Сестра-близнючка і мама, які були на пероні, залишилися ніг: дівчинка – без обох, жінка – без однієї.

Повідомляється, що сім’я – з містечка Новгородського на Донеччині. Рідний тато діток помер, вітчим пішов воювати. На початку квітня мама Наталя вирішила вивезти дітей з-під обстрілів.

З валізами вони приїхали на вокзал Краматорська. Поки чекали поїзда, Яна попросила у мами чаю, який на пероні готували волонтери. Ярослав залишився стерегти речі в приміщення. Коли мама з сестричкою вийшли на вулицю, пролунав вибух.

Наталя, яка досі не може собі пробачити того походу за чаєм, згадує: коли відкрила очі, все було в крові. Потім побачила, що у дочки немає ніг. А після того, як не змогла встати, зрозуміла, що і сама без однієї кінцівки.

Вже кілька тижнів родина перебуває у дитячій лікарні Св. Миколая Першого медоб’єднання Львова. Їх доставив сюди евакуаційний поїзд. Зараз дітки і мама вже посміхаються, тому що нарешті в безпеці.

До них постійно приходять з подарунками волонтери та знаменитості. Ще одна хороша новина: зовсім скоро сім’я відправиться на протезування та реабілітацію в США.

Ярославчик каже, що дуже хоче, щоб мама і сестричка нарешті встали на ноги. А поки 11-річнна дитина – їхня єдина опора і підтримка.

Джерело: 1 МО Львова

львів
Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-12 10:53:25

Магазин Автозапчастин м.Ніжин