Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Добіг кінця 12-й конкурс «Благодійник року» імені меценатів Тарновських

Добіг кінця 12-й конкурс «Благодійник року» імені меценатів Тарновських

У п’ятницю, 11 грудня, добіг кінця, черговий, вже 12-й за ліком конкурс «Благодійник року» імені меценатів Тарновських. Цьогорічне відзначення кращих благодійників мало свої особливості. У зв’язку з карантинними обмеженнями, викликаними пандемією, всі урочистості були скасовані.

День благодійництва відзначається в Україні щорічно у другу неділю грудня. З 11 грудня у приміщенні Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації розпочалася передача відзнак для учасників конкурсу 2020 року.

Ми можемо з гордістю констатувати: попри будь-які епідемії та війни традиції доброчинства і милосердя, які здавна існували в Україні, продовжуються.

І чим більші випробування випадають на долю кожного з нас, тим ціннішими є прояви милосердя і взаємодопомоги.

Діти-сироти та люди з інвалідністю, сім’ї, що опинилися у складних життєвих обставинах, учасники АТО/ООС, вимушені переселенці, та багато інших наших громадян — кожен з них потребує нашої посиленої уваги, розуміння, допомоги. І часто першими поруч опиняються саме благодійники та волонтери.

Ми щиро вдячні усім, хто небайдужий до долі рідного краю та людей, які тут живуть.

Зі святом, з Днем благодійництва!

Список лауреатів обласного конкурсу
«Благодійник року» імені меценатів Тарновських 2020 року

  • «Благодійник року — регіональна бізнес-структура»:
    • 1. ТОВ ім. Шевченка;
    • 2. ТОВ «Ніжин Агро» Групи компаній «АГРОПРОСПЕРІС», генеральний директор Кобижча Іван Олександрович;
    • 3. ПАТ «Куликівське молоко»;
    • 4. ПрАТ «Чернігівська швейна фабрика “Елегант”»;
    • 5. ПСП «Сновський», директор СКОРОБОГАТЬКО Сергій Миколайович.
  • «Благодійник року — неприбуткова організація»:
    • 1. Благодійна організація «Міжнародний благодійний фонд «Letʹs help»;
    • 2. Благодійна організація «Світанок» м. Конотоп;
    • 3. ГО «Ліга-клуб «Ділова Жінка», голова Стратілат Тамара Михайлівна;
    • 4. ГО «ДЖЕРЕЛО ВІДРОДЖЕННЯ»;
    • 5. ГО «ПАТРІОТ ПРИЛУКИ», голова ДУДЕНОК Олександр Миколайович;
    • 6. ГО «Чернігівське обласне об’єднання «Милосердя і Доброта», голова правління Зінов’єв Артур Петрович;
    • 7. ГО «Правозахист ЗОР», голова організації Андрейченко Богдан Іванович;
    • 8. ГО «Дякую», організатор та засновниця проєкту Гребнєва Юлія Володимирівна;
    • 9. Реабілітаційний центр «Крапка відліку», керівник СОКОЛ Володимир Володимирович.
  • «Благодійник року — приватна особа»:
    • 1. БОЙКО Ася Валентинівна, директор Чернігівського головного регіонального управління АТ КБ «ПриватБанк»;
    • 2. БУЛАХ Василь Миколайович директор приватного сільськогосподарського підприємства «Авангард»;
    • 3. ГЕРАСИМЕНКО Людмила Олексіївна;
    • 4. ДУБІЛЬ Валерій Олександрович;
    • 5. КИРІЄНКО Іван Олексійович, директор Чернігівського управління страхування ПАТ «СК «Еталон»;
    • 6. Фізична особа підприємець «КУЛИК Л.К.», приватний підприємець Кулик Любов Кирилівна;
    • 7. КУНІЦИН Володимир Миколайович;
    • 8. ЛЕВИЦЬКИЙ Олександр Сергійович;
    • 9. ЛУЩАЙ Руслан Олександрович;
    • 10. ОВДІЄНКО Олександр Миколайович;
    • 11. ТЕРЕМОВА Оксана Геннадіївна та ТЕРЕМОВ Вадим Дмитрович.
  • «Благодійник року — представник малого бізнесу»:
    • 1. ДЕМЕНТОВ Іван Юрійович;
    • 2. ІГНАТЕНКО Володимир Володимирович;
    • 3. ПОНОМАРЕНКО Микола Дмитрович, засновник та генеральний менеджер ТОВ «Десна»;
    • 4. СТЕЛЬМАХ Юрій Миколайович, директор ПОП ім. Герасименка;
    • 5. ТКАЧЕНКО Андрій Миколайович, директор ТОВ «Зерно-Злато»;
    • 6. ТКАЧЕНКО Григорій Михайлович, директор ФГ «Напорівське»;
    • 7. ХОМЕНКО Володимир Феодосійович, приватний підприємець;
    • 8. ШКУРКО Микола Пантелійович, генеральний директор ТОВ «ПРОСВІТНЬО-ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА “СЯЙВО”».
  • «Благодійник року — вдячність волонтеру»:
    • 1. БЕРЕЗИНЕЦЬ Ірина Геннадіївна;
    • 2. БОНДАРЕНКО Ганна Григорівна, керівник волонтерської групи «Час для нас»;
    • 3. БРИЖКО Михайло Валентинович;
    • 4. ЗАБОЛОТНИЙ Олег Миколайович;
    • 5. ЗЕЗЮЛЬКІНА Тетяна Володимирівна;
    • 6. КРАВЧЕНКО Людмила Віталіївна;
    • 7. Протоієрей Роман ПУШКА (Протопресвітер Чернігівський, Парох парафії Святих Рівноапостольних Володимира та Ольги Київської Архиєпархії Української Греко-Католицької Церкви);
    • 8. Віталій ЮРОЧКО, Благочинний м. Прилуки і Прилуцького району Православної церкви України, митрофорний протоієрей.
  • «Благодійник року — благодійник початківець»:
    • 1. ГАРМАШ Антон Олександрович;
    • 2. КОСЬЯНЕНКО Анастасія Анатоліївна.

    з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

    Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

    Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

    12.12.2020
    Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова