Україна і світ

Доба в ООС: Бойовики провели 24 обстріли, втрат серед українських військовослужбовців немає

З початку поточної доби позиції ВСУ обстріляли тричі

Джерело: 112.ua

Доба в ООС: Бойовики провели 24 обстріли, втрат серед українських військовослужбовців немає

За минулу добу, 15 травня, бойовики провели 24 обстріли українських позицій в зоні проведення операції Об’єднаних сил. Про це повідомляє прес-служба штабу ООС у Facebook.

У тому числі 9 разів застосовувалося озброєння, заборонене Мінськими угодами.

В районі відповідальності оперативно-тактичної групи “Схід” бойовики провели 18 обстрілів. З мінометів калібрів 120 мм і 82 мм, гранатометів різних систем і великокаліберних кулеметів були обстріляні позиції ВСУ під Павлополем. З мінометів калібру 120 мм вели вогонь по захисникам Мар’їнки. Позиції під Миколаївкою тричі обстріляли з мінометів калібру 82 мм, протитанкових ракетних комплексів і станкових протитанкових гранатометів.

Під Новотроїцьким бойовики вели вогонь з мінометів калібру 82 мм, автоматичних станкових гранатометів і стрілецької зброї. Позиції ВСУ під Авдіївкою обстріляли 5 разів – з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї. З гранатометів і стрілецької зброї двічі обстріляли позиції під Новоселівкою Другою, із станкових протитанкових гранатометів і великокаліберних кулеметів – під Лебединським.

Із станкових протитанкових гранатометів і стрілецької зброї вели вогонь по захисникам Талаківки, з автоматичних гранатометів станкових – під Пісками, з великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї – під Гнутовим.

В районі відповідальності оперативно-тактичної угруповання “Північ” позиції Об’єднаних сил були обстріляні 6 разів. Двічі з мінометів калібру 82 мм були обстріляні позиції під Золотим-4, з мінометів калібру 82 мм, автоматичних станкових гранатометів і стрілецької зброї – біля населеного пункту Південне, з мінометів калібру 82 мм – під Новгородським. З озброєння БМП і великокаліберних кулеметів вели вогонь під Піщаним, зі стрілецької зброї – біля населеного пункту Щастя.

Втрат серед українських військовослужбовців немає. За даними розвідки, 15 травня один бойовик був ліквідований, знищений один БПЛА.

З початку поточної доби бойовики провели три обстріли в районі відповідальності оперативно-тактичної групи “Схід”. З мінометів калібру 82 мм, автоматичних станкових гранатометів і стрілецької зброї були обстріляні позиції під Новотроїцьким, з протитанкових гранатометів і стрілецької зброї – під Богданівкою, з автоматичних гранатометів станкових – під Павлополем.

Втрат серед українських військовослужбовців немає.

Джерело: www.112.ua