Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

До закінчення прийому проєктів бюджету участі залишилося кілька днів

До закінчення прийому проєктів бюджету участі залишилося кілька днів

До закінчення прийому нових проєктів бюджету участі (Громадського бюджету) цього року залишилося всього 4 з половиною дні! Хто збирається подати проєкт – покваптеся!

Нагадуємо: щоби подати проєкт, треба заповнити електронну форму в онлайн-системі «Громадський проект» https://chernihiv.pb.org.ua/. Після цього друкований та електронний варіанти проєкту потрібно надати до відділу звернень громадян міської ради за адресою: вул. Шевченка, 9. Телефони для довідок: (0462) 67-64-76, (0462) 67-70-64.

У рамках бюджету участі чернігівці самі спочатку пропонують, а потім більшістю голосів визначають, що, де і як у місті треба зробити. До 10 липня кожен може подати проєкт (кошторисом від 0 до 1,5 млн грн). Ті з проєктів, які зберуть найбільше голосів у результаті загальноміського голосування у вересні, наступного року будуть виконані коштом міського бюджету. Положенням про бюджет участі визначено, що на їх реалізацію йде 1% планових надходжень бюджету поточного року. Цього року це 21 млн грн.

Як відомо, Чернігів у 2015 році запровадив бюджет участі першим серед українських міст. А зараз уже важко знайти не лише велике, а й навіть районне місто, що не перейняло б цього успішного досвіду. Чернігів же цього року приймає проєкти вже вшосте.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

06.07.2020
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова