Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

До яких країн експортує Чернігівщина – статистики розповіли

До яких країн експортує Чернігівщина – статистики розповіли

У І півріччі 2021 р. експорт товарів суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності області становив 567 млн дол. США, що майже в 1,5 раза більше, ніж рік тому, імпорт – 202 млн дол. (на 21% більше).

Зовнішньоторговельні операції проводились з партнерами зі 116 країн світу.

Найсуттєвіші експортні поставки товарів здійснювалися до Китаю – 105 млн дол., Нідерландів – 43 млн дол., Азербайджану – 41 млн дол., Індії – 24 млн дол., Іспанії – 23 млн дол. В іноземців користувалися попитом зернові культури, готові харчові продукти, деревина та вироби з деревини, жири та олії тваринного або рослинного походження, папір та картон, насіння і плоди олійних рослин, взуття, текстильні матеріали і текстильні вироби.

Найвагоміші імпортні поставки товарів надходили з Німеччини – 28 млн дол., Білорусі – 27 млн дол., Італії – 23 млн дол., Китаю – 15 млн дол., США – 11 млн дол. В імпорті переважали продукція хімічної і пов’язаних із нею галузей промисловості, готові харчові продукти, машини, обладнання та механізми, електротехнічне обладнання, полімерні матеріали, пластмаси та вироби з них, текстильні матеріали та текстильні вироби, папір та картон, засоби наземного транспорту, мінеральні продукти.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

17.08.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова