Місто і регіон

До уваги жителів міста та суб’єктів господарської діяльності!

Відділ з благоустрою, роботи з органами самоорганізації населення та взаємодії з правоохоронними органами виконавчого комітету Ніжинської міської ради звертається до мешканців Ніжина, підприємств, установ та організацій щодо обов’язковості проведення робіт з косовиці трави протягом весняно-осіннього періоду року.
Стаття 22 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» зобов’язує утримувати земельні ділянки та прилеглі території в належному санітарному стані не лише органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, підприємства, всіх громадян.
А згідно з чинними на сьогодні Правилами благоустрою території міста Ніжин, громадяни, а також суб’єкти господарювання всіх форм власності зобов’язані утримувати земельні ділянки та прилеглі території в належному санітарному стані: прибирати від піску, сміття і бур’янистої рослинності.
За порушення вищевказаних Правил благоустрою передбачена адміністративна відповідальність за ст.152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення».
Відділ з благоустрою, роботи з органами самоорганізації населення 
та взаємодії з правоохоронними органами 

Джерело: nizhynrada.gov.ua

Close