Місто і регіон

До уваги водіїв! З 8 грудня на Чернігівщині очікується погіршення погодних умов

До уваги водіїв! З 8 грудня на Чернігівщині очікується погіршення погодних умов

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області попереджає водіїв про погіршення погодних умов з 8 грудня. За прогнозами Укргідрометцентру, в області очікується випадіння снігу та мокрого снігу з дощем. А також перехід температурних показників через 0 (то плюсова температура, то мінусова), що може призвести ожеледиці.

Дані погодні умови можуть стати причиною ускладнення дорожньої обстановки. Служба автомобільних доріг у Чернігівській області вкотре звертає увагу водіїв та пішоходів на необхідність дотримання Правил безпеки дорожнього руху, особливо з приходом зими, коли світловий день значно коротшає, а видимість на дорозі ускладнює сніг, дощ та туман.

Погодні умови впливають на стан покриття, тому як ніколи, постає питання дотримання безпечної швидкості, дистанції руху та маневрування. 

Пам'ятайте, перше правило зимової їзди – повільно та акуратно. Закликаємо водіїв до обов’язково використання зимової гуми та пристроїв проти ковзання на колесах, укомплектуйте на зимовий період ваш автотранспорт тросами та лопатами. Пішоходів просимо ставати більш видимими для водіїв за допомогою світлоповертаючих елементів на взутті та одязі.

На час негоди дорожні служби знаходитимуться в режимі цілодобового чергування. На замовлення Служби автомобільних доріг у Чернігівській області роботи з зимового утримання автошляхів державного значення виконує ДП «Чернігівський облавтодор». 

Для забезпечення безаварійного руху транспорту на автодорогах області покриття автошляхів розчищається технікою та обробляється протиожеледними сумішами. 

Для надання інформації щодо стану проїзду дорогами державного значення, оперативного реагування на надзвичайні ситуації на автомобільних шляхах працює цілодобова гаряча лінія Служби автомобільних доріг у Чернігівській області за телефонами: (0462) 661893, 0952714374.

У випадку різкого погіршення погодних умов із високою ймовірністю утворення транспортних заторів, водії та перевізники можуть перечекати зимову негоду на майданчиках відстою або об’єктах дорожнього сервісу, не наражаючи себе та інших користувачів доріг на небезпеку. Їх перелік можна знайти за посиланням: http://ch.ukravtodor.gov.ua

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: mynizhyn.com