Місто і регіон

До уваги роботодавців, представників профспілок та трудових колективів!

Внесено зміни в порядок повідомної реєстрації колективних договорів

Постановами Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 року №768 та від 11 вересня 2019 року  №838 внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2013 року №115 «Про порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів».

Змінами передбачено спрощення процедури повідомної реєстрації колдоговорів. Сторони колективного договору мають право подати на повідомну реєстрацію лише один примірник документа разом із додатками та супровідним листом в паперовій формі (раніше – три) або надіслати його до органу реєстрації в електронному вигляді з кваліфікованими електронними підписами.

Повідомна реєстрація проводиться з метою оприлюднення інформації про укладення договорів, внесення до них змін і доповнень. 

Повідомну реєстрацію мають провести протягом 14 робочих днів. При цьому, орган реєстрації не може відмовити у повідомній реєстрації колективного договору, повернути його на доопрацювання, вимагати додаткові документи та встановлювати вимоги до їх оформлення.

Реєструючий орган має вести на своєму веб-сайті реєстр колективних угод (договорів), змін і доповнень до них та оновлювати його щомісяця.

На сайті також мають оприлюднити текст договорів, та в разі недоліків надати рекомендації щодо узгодження колдоговору з вимогами законодавства.

Примірник колективного договору, поданий на повідомну реєстрацію в паперовій або електронній формі, зберігається в реєструючому органі до заміни новим договором.

Управління праці та соціального захисту населенняНіжинської міської ради Чернігівської області

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Close