Місто і регіон

До уваги бажаючих служити в поліції!

До уваги бажаючих служити в поліції!

З 15 січня по 15 лютого 2018 року за адресою: місто Чернігів, вулиця Шевченка, 116-А продовжується набір кандидатів на службу в поліцію на зайняття вакантних посад  (дільничний офіцер поліції) до підрозділів Головного управління Національної поліції в Чернігівській області.

З 01 лютого по 02 березня 2018 року за тією ж адресою проходить набір кандидатів на службу в поліцію на зайняття вакантних посад  (сержантського складу поліції) до підрозділів Головного управління Національної поліції в Чернігівській області.

Конкурс буде проводитися на посаду поліцейський сектору реагування патрульної поліції та помічник чергового.

Загальні вимоги до кандидатів: 

•   громадянство України;

•   вік від 18 років;

•   вільне володіння українською мовою;

•   повна загальна середня освіта;на офіцерську посаду-вища

•  знання основ правознавства, Конституції України, Законів України «Про Національну поліцію», Законів України «Про запобігання корупції». 

Отримати більш детальну інформацію щодо вимог до кандидатів та конкретних підрозділів поліції де є вакантні посади, можна ознайомитися, перейшовши за посиланням – на офіційному сайті Головного управління Національної поліції в Чернігівській області та у Ніжинському відділі поліції ГУНП за адресою: м. Ніжин вулиця Московська, 22 сектор кадрового забезпечення.

Сектор кадрового забезпечення
Ніжинського відділу поліції


Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: mynizhyn.com