Україна і світ

До України не пустили кореспондентку російського телеканалу

До України не пустили кореспондентку російського телеканалу

На територію України не пропустили кореспондентку телеканалу “Дождь” Євгенію Зобніну. Причина – представниця мовника не змогла підтвердити мету свого візиту.

Як телеканал повідомляє на своєму офіційному сайті, Зобніна прилетіла до України на запрошення правозахисного центру “Меморіал”, Луганського обласного правозахисного центру “Альтернатива” та німецької організації DRA для участі в блог-турі по Донбасу.

За словами журналістів, мета заходу – “показати учасникам ситуацію на постконфліктній зоні, дати імпульс для написання статей з об’єктивним поданням ситуації на Донбасі”.

З Києва Зобніна повинна була увечері 4 грудня виїхати до Краматорська, додають на каналі.

В аеропорту Києва з журналісткою провели співбесіду в окремій кімнаті, на якій були присутніми дві співробітниці прикордонного контролю та чоловік у цивільному. Зобніну запитали, хто є організатором її поїздки та за чий рахунок вона приїхала до України. Крім того, у неї поцікавилися, чи висвітлювала вона теми, пов’язані з Кримом і будівництвом Кримського моста, чи була на території самопроголошених Донецької та Луганської “народних республік” і чи знала про запровадження воєнного стану,
– переконують представники “Дождя”.

Джерело Телеканал новини «24»
05.12.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ: