Україна і світ

До суду надійшов позов проти АРМА щодо вертолітного майданчика Януковича

Позивач вимагає передати КВЦ “Парковий” на реалізацію

Джерело: 112.ua

До суду надійшов позов проти АРМА щодо вертолітного майданчика Януковича

В Окружний адміністративний суд Києва надійшов позов проти Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами щодо вертолітного майданчика екс-президента України Віктора Януковича, що на Парковій. Про це повідомляє “Судова влада України”.

“До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшов позов до Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних злочинів, третя особа – ТОВ “Амадеус Ко”. Позов стосується передачі для реалізації конгресно-виставкового центру “Парковий” (“вертолітний майданчик” екс-президента Віктора Януковича)”, – вказується в повідомленні.

Позивач звернувся в суд з проханням зобов’язати АРМА вжити заходів для проведення оцінки конгрессно-виставкового центру “Парковий” та прийняти рішення про його передачу для реалізації. Крім того, позивач просить зобов’язати Міжвідомчу комісію з питань реалізації активів розглянути питання погодження рішення АРМА про передачу майданчика для реалізації.

На даний момент суд досліджує матеріали позову і вирішує питання про відкриття провадження.

Як повідомлялося раніше, в жовтні 2017 року “Нацкорпус” взяв під контроль вертолітний майданчик Януковича і зажадав його націоналізації. Пізніше повідомлялося, що на вертолітному майданчику Януковича планували облаштувати кінотеатр.

У жовтні 2018 року АРМА передало майданчик у власність громаді Києва. Керувати майданчиком було доручено “Центру організації дорожнього руху” КМДА. Було прийнято рішення про використання майданчика в роботі санітарної авіації.

Джерело: www.112.ua