Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

До польських перевізників та блокади кордону з Україною доєднаються фермери – Bloomberg

Страйк польських перевізників на кордоні з Україною може поширитися за рахунок групи фермерів, яка планує приєднатися до протесту на четвертому переході. Це може поставити під загрозу гуманітарну допомогу Україні.

Про це пише Bloomberg.

Близько 100 фермерів з асоціації Betrayed Countryside планують провести триденну акцію протесту на КПП Медика в четвер, повідомив Лукаш Мартин, один з її організаторів.

Зараз дивляться

Нагадаємо, що унаслідок блокади, що почалася два тижні тому, по обидва боки кордону застрягло до 20 тис. автомобілів, що змусило українську владу запропонувати водіям допомогу в евакуації.

Члени Міжнародного союзу автомобільного транспорту, галузевої групи з Угорщини, Польщі, Словаччини, Чехії та Литви звернулися з листом до глави Європейської комісії Урсули фон дер Ляєн із проханням переглянути угоду про лібералізацію перевезень з Україною, термін дії якої спливає в червні 2024 року.

Під час війни ЄС дозволив українським перевізникам перевозити товари без отримання дозволів для полегшення і прискорення потоку вантажів.

Фото: Мінінфраструктури

Хочеш відпочити? Заходь на Факти.GAMES!

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-11-20 23:35:01