Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

До парламенту США вперше в історії ввійде українка. Вона уродженка Чернігівщини

До парламенту США вперше в історії ввійде українка. Вона уродженка Чернігівщини

Уродженка Носівки на Чернігівщині, представниця Республіканської партії Вікторія Спартц, перемагає на виборах у Палату представників Конгресу США від 5 округу штату Індіана.

Про це повідомляє The New York Times, інформує Громадське радіо.

Видання зазначає, що Спартц народилася в Україні в часи Радянщини та використала свою історію, щоб потрапити до палати Конгресу.

На нинішніх виборах Спарттц обрали як конгресвумен Палати представників США від 5 округу штату Індана. Перша українка за походження балотувалася від Республіканської партії та випередила свою найближчу суперницю демократку Крістіну Хейл на 6 відсотків. За Спартц проголосувало 187 тисяч виборців, проте цифра точно буде змінюватися, адже підраховано 89% протоколів.

Довідка: Спартц переїхала до США 21 рік тому. Перед тим, як переїхати до США, вона закінчила Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана. У 2000-му, отримала американське громадянство.

Відомо, що вона викладала у Бізнес-школі Келлі Індіанського університету, а також обіймала посаду заступниці голови Республіканської партії округу Гамільтон.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
05.11.2020