Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

До Ніжинського університету завітав дослідник геноциду українського народу Генадь Побережний

25 травня 2024 року Ніжинський університет відвідав відомий вчений, стипендіат Програми академічних обмінів імені Фулбрайта, професор політології Українського вільного університету (Мюнхен, Німеччина), дослідник геноциду українського народу Гарвардського інституту українознавства (США) Генадь Побережний, котрий наприкінці весни – на початку літа має низку науково-просвітницьких візитів до міст і закладів України, публічних виступів і налагодження наукових контактів з українськими вченими.

Про це на своїй сторінці Facebook повідомляє Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя.

“Серед них стало і наше древнє місто, славне своєю історією, неповторною архітектурою та роллю в культурному житті та національно-визвольних змаганнях нашого народу.

Поважний гість із інтересом ознайомився з історією нашої Alma mater, історичними пам’ятками міста та відвідав університетський Музей рідкісної книги. Ця подорож лишиться в серці у гостя, як і спілкування з колегами – ректором університету Олександром Самойленком, директором університетської бібліотеки Олександром Морозовим та істориком, доцентом Максимом Потапенком.

Ніжинські історики обговорили з професором Побережним цілу низку історичних і політологічних проблем з нашого минулого та сьогодення, систему підготовки фахівців в європейських і американських університетах та перспективу подальшого залучення науковців УВУ в якості гостьових професорів для викладання ніжинським студентам історикам, політологам, міжнародникам і правникам.

Олександр Самойленко висловив вдячність шановному гостю за його наукову та просвітницьку діяльність, за висвітлення та поширення у світі історичної правди про Україну та українців, і висловив надію на подальшу плідну співпрацю.

Рухаємося до Перемоги разом!”, — йдеться у повідомленні.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Як повідомляв MYNIZHYN, 15 травня у стінах Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя відбулась визначна для міста подія – презентація книги «Ніжинське шістдесятництво: Леся Коцюба».

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями:
Telegram
Viber
Facebook
Instagram


Джерело: mynizhyn.com
2024-05-28 14:37:36