Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

До Ніжина завітали журналісти з країн Азії: подивились місто та вшанували Героїв

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

До Ніжина у рамках програми престуру завітали журналісти з країн Азії — Філіппін, Індії, Мʼянми, Тайланду, Малайзії та Індонезії.
Про це повідомляє на своїй сторінці Facebook міський голова Ніжина Олександр Кодола.
Під час нашої зустрічі обговорили не лише те, як Ніжин оговтується після двох років війни, а й перспективи розвитку громади та її відновлення. Весь цивілізований світ підтримує Україну в боротьбі за нашу свободу та незалежність. Сьогодні ми захищаємо не лише власний дім та власну державу, ми боремося за цінності всього цивілізованого світу: за свободу, демократію і права людини. Ми вдячні за допомогу всім, хто підтримує Україну, і разом ми переможемо!

Фото: Зустріч з іноземними журналістами. Джерело: Facebook/Олександр Кодола 
Документальний фільм про події лютого-квітня 22-го, які розгорталися у Ніжині, дав змогу гостям відчути атмосферу, яка панувала у місті в той час. Ми представили наше місто як живописне та багате на історію, яке має великий потенціал для розвитку та співпраці з іншими країнами.

Фото: Зустріч з іноземними журналістами. Джерело: Facebook/Олександр Кодола 
“Розповів з журналістам про соціально-економічний розвиток Ніжина, зокрема про інфраструктурні проєкти, розвиток місцевої економіки та ініціативи з підтримки культурного життя в місті, а також висловив готовність до співпраці та обміну досвідом із представниками азійських країн у різних сферах від туризму до бізнесу та культурних ініціатив. Та закликав до побудови плідного й довірчого партнерства між Ніжином та країнами Азії для спільного досягнення мирного і успішного майбутнього”, – пише міський голова.

Фото: Презентація Ніжина для гостей. Джерело: Facebook/Олександр Кодола 
Після нашої зустрічі гості пройшлися вулицею Гоголя, оглянули історичні будівлі й церкви та ознайомилися з історією їх становлення, а також вшанували пам’ять ніжинських Героїв.

Фото: Іноземні журналісти в Ніжині. Джерело: Facebook/Олександр Кодола 
На кожній з локацій говорили про відбудову і згадували події початку наступу, які розгорталися в Ніжині.
Саме такі візити є найкращою “вакциною” від російської пропаганди, яка прагне заволодіти розумами мешканців країн Азії.
Престур відбувається у межах проєкту «Unfold Ukraine to Global South», який реалізовує УКМЦ у співпраці та координації з Open Society Foundation за фінансування Міжнародного фонду «Відродження». Проєкт має на меті зміну фокусу висвітлення подій російсько-української війни в країнах умовного Глобального Півдня та забезпечення їх інформацією для об‘єктивного та цілісного розуміння контексту й особливостей російсько-українських відносин.
Як повідомляв MYNIZHYN, жителі Сосницької громади долучились до виготовлення FPV-дронів. Хто і де саме виготовляє обладнання для військових – не оприлюднюємо у цілях безпеки, але роботи вже розпочали.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями:
Telegram
Viber
Facebook
Instagram


Джерело: mynizhyn.com
2024-02-25 16:03:06