Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

До Ніжина завітали режисери, журналісти та продюсери: подробиці

4 жовтня, у день пам’яті Марії Заньковецької, Ніжинський міський Будинок культури став місцем зустрічі студентів Ніжинського фахового коледжу культури і мистецтв із представниками громадської організації «Сучасне українське кіно «СУК».

До Ніжина завітали режисер, заслужений діяч мистецтв України Василь Вітер, журналістка і телеведуча Наталка Сопіт, продюсерка Галина Криворчук, психологиня Тетяна Марініна і PR-менеджерка Ольга Прокопенко.
Гостей привітав секретар міської Юрій Хоменко. Він подякував їм за можливість долучати молодь Ніжина до заходів такого рівня і зазначив, що складний воєнний час не повинен впливати на підтримку і розвиток української культури.
Гості приїхали з презентацією своїх фільмів «Марія Заньковецька. Обожнювана», який знімався на ніжинській землі, та «Михайло Коцюбинський. Бистроплинний сон». Після перегляду глядачі мали унікальну можливість поспілкуватися з творцями кінострічок, дізнатися про нюанси створення фільмів такого жанру та особисто поставити питання гостям.


Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn та Вайбер

Джерело: mynizhyn.com
2023-10-05 10:47:15