Новини Чернігова

До Ніжина кличуть на фестиваль «Його величність Ніжинський Огірок»

До Ніжина кличуть на фестиваль «Його величність Ніжинський Огірок»

Свято Огірка у Ніжині проводиться щороку, у вересні. Цього року – 14 вересня, у суботу, на території Шевченківського парку (м. Ніжин, Чернігівської області, маршрутки від залізничного вокзалу – 39,7,15,16 , зупинка – Парк).

Особлива колоритність фестивалю у всьому: креативних учасниках, оригінальних виступах творчих колективів, ексклюзивних огіркових смаколиках та стравах, позитивних емоціях, неймовірному святковому настрою й ніжинській гостинності.

Програмою передбачено концертний маринад, присмачений музичними та танцювальними спеціями з відтінками гумору, фантазії й креативу.

А ще Ви зможете придбати унікальні сувеніри, зроблені ніжинськими майстрами, поповнити свою кулінарну книгу авторськими рецептами страв з огірків, прикрасити сторінки соцмереж класними фото з ніжинського фестивалю.

Цьогоріч народним голосуванням визначатимуться переможці з дизайну посуду (банки, діжки,тощо) для зберігання огірків(працюватиме окремий майданчик). Найкращі отримають грошову винагороду. А для тих, хто присмачить усе це національним колоритом, українським гумором, додасть фантазії та самобутності, готуються подарунки від ніжинського майстра-бондаря І. Ф. Щербака та організаторів свята.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

21.08.2019
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова